Darmowy VIP? Tak to proste!

1. Rejestrujesz się na forum
2. Piszesz podanie
3. Czekasz na akceptacje!
4. Cieszysz się darmowym VIP'em przez 3 dni!

Zgłoś się po VIP'a!

Akcja-SZYBKA REKRUTACJA! - Serwer GunGame

Chciałbyś zostać adminem na naszym serwerze GunGame?
Zgłoś się w temacie szybkiej rekrutacji, oczekuj na odpowiedź i... Jezeli zostaniesz wstępnie zakwalifikowany zostaniesz poproszony na TS3 w celach rozmowy, po rozmowie zostaniesz adminem na 3 miesiące*!


*Rozmowa na TS3 to rozmowa kwalifikacyjna zaproszenie na rozmowę nie gwarantuje przyznania admina jednak jest to już połowa sukcesu .

Zgłoś się po Admina!

Nie wiesz co zrobić z serwerem?

Szukasz Sieci dla swojego serwera? Dobrze trafiłeś! Dojdź z nim do nas!

Złóż podanie o dołączenie już dzisiaj!
CsMielec.pl :: FORUM - Regulamin forum

I Zasady ogólne: 

1. Rejestracja jest była i będzie darmowa! 
2. Rejestracja wymaga aktywacji konta poprzez link wysłany an e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. 
3. Każdy użytkownik może zarejestrować się tylko raz! Stworzenie innego konta z tego samego adresu IP może skutkować trwałym banem za multikonto! 
3. Rejestrując się i aktywując konto akceptujesz regulamin a jego nieznajomość nie zwalnia z odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad! 
4. Na forum może zarejestrować się każdy jednak nie każdy może się wypowiadać! Obowiązuje tu szeroko rozumiana kultura! Nie akceptujemy tutaj zachowań wulgarnych,obraźliwych, rasistowskich, nacjonalistycznych, seksistowskich itp ! 
5. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wpisy użytkowników! Wszelkie posty łamiące prawo mogą zostać zgłoszone do odpowiednich władz zarówno przez użytkowników, administrację jak i osoby trzecie. 
6. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz RODO, Administracja Forum nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników: instytucjom, firmom, osobom prywatnym etc. Hasła są szyfrowane w bazie danych, a numery IP są tylko i wyłącznie do wglądu Administracji. 
7. Grupa CsMielec oferuje płatne usługi multimedialne takie jak: konta premium, usługi na serwerach, i inne, zakup wymienionych usług nie jest obowiązkowy stanowi raczej dodatek do konta a pieniądze z tego typu zaku[u są w całości przeznaczane na działalność stron i serwerów grupy CsMielec. 
8. Regulamin może zostać zmieniony, o każdej zmianie regulaminu użytkownik jest informowany do akceptacji, aby dalej z niego prawnie korzystać. 
9. Konto użytkownika nie akceptującego zmian w regulaminie zostanie dezaktywowane! Aby ponownie aktywować konto użytkownik musi zalogować się i kliknąć "wyślij ponownie mail aktywacyjny" aktywując konto ponownie akceptujesz regulamin! 

II Zasady prowadzenia profilu: 

1. Każdy użytkownik ma prawno do prowadzenia własnego profilu! Wstawienia własnego avataru, popisu, zdjęcia itp. 
2. Avatar, sygnatura, zdjęcia nie mogą zawierać treści prawnie zakazanych, uderzających w czyjąś godność osobistą lub w godność grupy społecznej! 
3. Każdy użytkownik ma prawo do swobodnego wyboru nicku przy rejestracji! Każda kolejna zmiana nie wymuszona przez administracje jest płatna! 
4. Administracja ma prawo wymusić na użytkowniku zmianę jego nicku w przypadku gdy łamie on postanowienia regulaminu lub jest niezgodny z polityką csmielec.pl 
5. Każda osoba ubiegająca się o rangę "forumową" lub "serwerową", inaczej rangę z którą wiąże się odpowiedzialność musi zrezygnować z podobnych rang na innych forach/sieciach. (nie dot. rang typu "VIP" etc.)

III Zasady pisania postów/tematów: 

1. Każdy post musi być zgodny z obowiązującym regulaminem działu w którym został napisany jak również nie może łamać zasad ogólnych przedstawionych w regulaminie forum! 
2. Każdy temat w dziale który posiada wzór pisania tematów niezgodny z wzorem może zostać zablokowany/przeniesiony do archiwum/usunięty przez administracje lub moderatora! 
3. Staramy się nie pisać posta pod własnym postem! Jeżeli zachodzi taka konieczność (brak możliwości edycji posta poprzedniego) prosimy zgłosić moderatorowi lub administracji konieczność scalenia postów! 
4. Każdy post niezgodny z tematem może zostać usunięty a jego autor ukarany ostrzeżeniem! 
5. Zanim coś napiszesz sprawdź za pomocą opcji "szukaj" czy toś nie napisał tego wcześniej! 
6. Zabrania się publikowania treści zawierających skrypty, cheaty i inne wspomagacze do gier! 
7. Zabrania się publikowania treści pornograficznych i prawnie zakazanych! 
8. Publikowanie stron do hazardu lub kradzieży konta steam jest surowo zakazane. A użytkownik publikujący takie strony na łamach csmielec zostanie natychmiastowo zbanowany!! 
9. Zabarania się publikowania stron konkurencyjnych poza wyznaczonym do tego działem! 
10. Wypowiadanie się w podaniach innych użytkowników powinno być uargumentowane, rozumie się to poprzez podanie minimum 3 konkretnych podstaw, wyjaśnień motywujących daną decyzję.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.

AKTYWACJA KONTA WYMAGA POTWIERDZENIA ADRESU E-MAIL AKTYWUJĄC KONTO POTWIERDZASZ RÓWNIEŻ AKCEPTACJE REGULAMINU